son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Flaş Açıklama! “Artık Galatasaray Vergi Ödemeyecek”

  Flaş Açıklama! “Artık Galatasaray Vergi Ödemeyecek”

  Artık Futbolcuların Vergisini Ödemek Yok!

   

  Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetimi, Galatasaray Spor Kulübünün milyonlarca Euro giderden kurtulmak için harekete geçti. Yapılacak bu değişiklikler arasında, tüm oyuncular artık kendi ev kirasını ve vergisini ödemesi de yer alıyor.

  Galatasaray’da yenilik devrimi… Kulüp Başkanı Mustafa Cengiz, oyuncu kontratları hususun da tam beş maddelik çok ciddi bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Başkanlığa gelmeden evvel Galatasaray kulübün ‘döviz kuru farkı zararını’ engellemek adına Türk futbolculara Türk Lirası üzerinden kontrat yapacağını söyleyen Başkan Mustafa Cengiz, bu revizyona önemli ilaveler yaptı.

  1 30 300x169 - Flaş Açıklama! "Artık Galatasaray Vergi Ödemeyecek"

   

  Bu Kararlar Sezon Sonu Açıklanacak

   

  – Bundan böyle Galatasaray Kulübüne gelecek olan her futbolcu, vergilerini kendi ödeyecek. Başkan Cengiz, artık tıpkı Avrupa’da görmeye aşina olduğumuz futbol kulüpleri gibi, futbolcuların kendi vergilerini kendilerinin karşılaması gerektiğini bu sezonun bitiminde açıklayacak.
  – Galatasaray Spor Kulübü artık futbolcularının ev kiralarını ödemeyecek. Galatasaray kulübüne çok büyük bir maddi yükü olan ev kirası giderleri bu vesile ile ortadan kalkmış olacak. Bu sayede artık Galatasaray vergi ödemeyecek.

   

  Uçak Bileti ve Yakıtı Artık Ödemeyecekler

   

  Futbolcuların ulaşım, araç, yakıt masraflarını Galatasaray artık ödemeyecek. Sarı kırmızılı oyuncular istediği aracı kendileri satın alacak. Galatasaray kulübü bu husus da maddi sorumluluk kabul etmeyecek artık. Aynı zamanda geçmiş zamanlarda oldukça fazla örneği olan uçak bileti gibi masrafları da artık Galatasaray kulübü ödemeyecek.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ