son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Kadro Dışı Kalan Ozan Tufan Zor Durumda…

  Kadro Dışı Kalan Ozan Tufan Zor Durumda…

  Kadro Dışı Kalan Ozan Tufan Zor Durumda…

   3 52 300x200 - Kadro Dışı Kalan Ozan Tufan Zor Durumda…

  Teknik Direktör Aykut Kocaman, Ozan Tufan’ı kadro dışı bıraktı. Bu nedenle fiziksel ve psikolojik olarak zor günler geçiren Ozan Tufan, bireysel çalışmalar yaparken Teknik Direktör Kocaman’ın affetmesini bekliyor. Fakat buna rağmen tecrübeli ve deneyimli çalıştırıcı Aykut Kocaman, şampiyonluk yarışında son devreye girildiği anlar olması nedeniyle, şampiyonluk dışında herhangi bir olayı gündemine almayı düşünmüyor.

   

  Bireysel İdmanlara Devam Ediyor

  Tufan, ligin ilk yarısından bu yana takıma alınmıyor. Çalıştırıcının kararı ile birlikte devre arası kampında da yer almayan Ozan Tufan için bu durum kariyerine büyük bir darbe olarak görülüyor. Tüm bu olumsuzluklara rağmen fiziksel ve psikolojik durumunu düzeltme adına Tufan, sabah ve akşam bireysel olarak çift idman yaparak, güç kaybetmemeye çalışıyor.

  22 yaşında olan Ozan Tufan kiloları nedeniyle eleştirilirken, A Takım ve alt yapı takımıyla çalışmazken kendi bireysel idmanlara devam ederken, özel hayatı ile aldığı tedbirler ile hocasının affetmesini bekliyor.

  1 105 300x172 - Kadro Dışı Kalan Ozan Tufan Zor Durumda…

  Özel Hayatını Düzene Sokan Ozan’a Destek…

  Ozan Tufan, özel hayatını düzene sokarken, futbola yönelik antrenmanlarının peşini bırakmıyor. Genç futbolcu ve antrenör Hasan Özdemir desteğiyle düzenli bir program içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Her sabah, kilo aldığı haberleri üzerine; 2 saat fizik ve kondisyon çalışıyor. Şuan Ozan’ın hayatında tek eksik olan, maç ritmi olmamasıdır.

  Yönetim, Ozan Tufan için yeşil ışık yakarak, affedilmesi yönünde fikir bildirirken; Teknik Direktör Aykut Kocaman ise bu şekilde devam etmesi durumunda takıma geri alınacağına dair sinyaller veriyor.

  1 300x300 - Kadro Dışı Kalan Ozan Tufan Zor Durumda…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ