son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Son Dakika… PFDK Beşiktaş’ın Cezasını Açıkladı

  Son Dakika… PFDK Beşiktaş’ın Cezasını Açıkladı

  PFDK Beşiktaş’ın Cezasını Açıkladı

  Ziraat Türkiye Kupası’nda belirlenen saatte maç için sahaya gelmeyen Beşiktaş, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 3-0 hükmen mağlup sayıldı. Aynı zamanda Türkiye Kupası’ndan ihraç edilen Beşiktaş, 2017-2018 sezonu ticari haklarından elde ettiği gelirleri de iade edecek.

   

  PFDK tarafından yapılan açıklamada 

  İşte yapılan açıklamada ‘’Beşiktaş A.Ş- FENERBAHÇE A.Ş 03.05.2018 tarihli müsabakasında yaşanan disiplin ihlali sonucu, ilan edilen ve müsabaka kıyafeti ile belirtilmiş olan saatte sahada olmamasından dolayı, 2017 – 2018 Sezonu Türkiye Kupası Müsabakaları 8/1. Maddesi ve FDT’nin 46/1. Maddesi gereği,

  • Hükmen 3-0 mağlup sayılmasına,
  • Türkiye Kupası’ndan ihracına,
  • 2018-2019 sezonunda Türkiye Kupası’na alınmamasına

  2017-2018 sezonu için Türkiye Kupası ticari hakları ile elde edilen gelir dağıtımından alınan ödüllerin iade edilmesine karar edilmiştir.

   

   

   

  1 300x300 - Son Dakika... PFDK Beşiktaş’ın Cezasını Açıkladı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kemal dedi ki:

   çok sevindim. bunlar yıllardır şeref, haysiyet, namus vs. den bahsedip dururlar. fakat sadece zora geldiklerinde 🙂 sanki şeref, namus bir tek bunlarda var.

  BİR YORUM YAZ