son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Trabzonspor Olağanüstü Kongre Kararı Aldı!

  Trabzonspor Olağanüstü Kongre Kararı Aldı!

  Trabzonspor’da Sular Durulmuyor

   

   

  Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Nisan ayında Genel Kurul kararını alarak şok etkisi yarattı. Fakat ekonomik durumlarının belirsizliği ve başkan adaylarının hazırlıksız yakalanması sebebiyle henüz Trabzonspor’a başkan adayı çıkmadı.

   

  Yönetim olarak zor zamanlar geçiren ve sportif açıdan da beklentilerinin çok uzağında kalan Trabzonspor yönetimi, Nisan ayında olağanüstü kongre kararı aldı. Yapılacak bu kongrenin de detayları belirlendi. 7 ve 8 Nisan günlerinde Hayri Gür Spor Salonu’nda yapılacak bu kongre, saat 10.00’da başlayacak. Genel Kurul’un erken tarihe çekilmesi kulüpte tepkilere neden oldu. Normal şartlarda Aralık ayında yapılması gereken kongre, sürpriz bir şekilde Nisan ayına çekildi.

   

  Yabancı Futbolcularda Tepkili

   

  Alınan bu Genel Kurul kararı sonrası, takımda da tepkilere neden oldu. Epeydir alacaklarını alamayan yabancı oyuncular, yönetime ihtar çekmeye hazırlanıyor. Yönetimin ise bu duruma nasıl karşılık vereceği ise merak konusu.

   

  Trabzonspor Ceza Alabilir

  trabzonspor2 300x169 - Trabzonspor Olağanüstü Kongre Kararı Aldı!

   

  Bu karmaşanın dışında bazı kaoslarında yaşanabileceği aktarıldı. Kulübün pek çok ağır ödemelerinin yapılmadığı ve UEFA tarafından da tehlike çanları çalındığı öğrenildi. Bu sezona şampiyonluk parolası ile çıkan Trabzonspor, transfer sezonunda yapmış olduğu transferler ile bütçeleri çok aştığı ve bu sebeple UEFA tarafından ciddi bir ceza ile karşı karşıya oldukları bildirildi.

   

  Rıza Çalımbay’da Şaşırdı

   

  Kongre kararı teknik heyette de şaşkınlık yarattı.  55 yaşındaki teknik adam, sezon sonu için transfer planlaması yaparken, bir anda bu kaosun ortasında buldu kendini.

  1 300x300 - Trabzonspor Olağanüstü Kongre Kararı Aldı!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ