son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  AÖF bahar dönemi 14-15 Nisan sınav sonuçları açıklandı!

  AÖF bahar dönemi 14-15 Nisan sınav sonuçları açıklandı!

  AÖF bahar dönemi 14-15 Nisan sınav sonuçları açıklandı!

  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi bahar dönemi 14-15 Nisanda yapılan vize sınav sonuçlarının 30 Nisan 2018 tarihinde açıklanması beklenirken bugün itibarıyla açıklandı. Sınav sonuçları sadece internet üzerinden öğrenilebiliyor. AÖF resmi sitesinden öğrenci girişi yaparak, sınav sonuçlarını öğrenilebilecek.

  Final sınav tarihleri, bursluluk sınavı nedeniyle değişti

  MEB, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı nedeniyle ve 8. Sınıf öğrencilerinin için ilk defa yapılacak olan Merkezi Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarına yerleştirme için yapılacak sınav tarihleri 02-03 Haziran 2018 olarak belirlendi. Bu nedenle bu tarihlerde yapılması planlanan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı tarihleri 26-27 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir.

  2018 Açık Öğretim Fakültesi üç ders sınavı hangi tarihte yapılacak?

  Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi son sınıfta okuyan öğrenciler için Anadolu Üniversitesi tarafından üç ders sınav tarihleri belirlendi. Buna göre sınavlar 21 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak ve sonuçlar ise ağustos ayının ilk haftası açıklanacak.

  1 300x300 - AÖF bahar dönemi 14-15 Nisan sınav sonuçları açıklandı!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ