son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Baba Mahkeme Kararını Duyunca Kalp Krizi Geçirerek Öldü

  Baba Mahkeme Kararını Duyunca Kalp Krizi Geçirerek Öldü

  Kalp Krizi 300x173 - Baba Mahkeme Kararını Duyunca Kalp Krizi Geçirerek Öldü

  Baba Mahkeme Kararını Duyunca Kalp Krizi Geçirerek Öldü

  Şaban Deniz, Kocaeli Gölcük‘te boğazı kesilerek öldürülen kızı Hacer Çetindağ’ın davasında çıkan karar nedeniyle, İstanbul Bölge Adliye Mahkeme salonundan çıktığı anda adliye koridorunda düştü ve kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

  İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 1. Ceza Dairesi‘nde görülen davada, sanık Erdal Kaya‘ya, “Kasten adam öldürme” suçundan verilen müebbet hapis cezasını onadı.

  Hacer Çetindağ Nasıl Öldürülmüştü

  Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde yaşayan Hacer Çetindağ, iki çocuk annesiydi ve eşinin arkadaşı Erdal Kaya tarafından ilişkileri olduğu gerekçesiyle boğazı kesilerek öldürüldü. 33 yaşındaki Hacer Çetindağ işitme ve konuşma engelliydi ve 2 Ekim 2015’te evinin yatak odasında öldürüldü. Eşi gibi işitme engelli Selçuk Çetindağ, eşi Hacer Çetindağ’ı yatağında kanlar içinde buldu. Engelli çiftin çocukları da cinayet anında odalarında uyuyordu. Fakat davanın ikinci yılı geride kalırken; çiftin kızı E.N tarafından cinayette babasının olduğunu da iddia etti. E.N ‘’ Babamla Erdal Kaya annemi odasından sürükleyerek odasından çıkardılar ve sonra odadaki kan izlerini sabah temizlediler. Beni görünce babam eline boğazına getirerek ‘Seni de öldürürüm’ şeklinde işaret yaptı.’’ dedi. Çocuğun ifadesi doğrultusunda eş Selçuk Çetindağ’a da dava açıldı.

  Dava Sonrası Görüntüler

  1.Ceza Dairesi tarafından eş Selçuk Çetindağ için verilen beraat kararı onandı ve baba Şaban Deniz karara tepki gösterdi. Ama kızının katilinin serbest bırakılma kararına baba kalbi dayanamadı ve adliye koridorunda kalp krizi geçirdi. İlk müdahale polis ve özel güvenlik görevlisi ile adliye sağlık personeli tarafından yapılsa da baba Şaban Deniz kurtarılamadı.

   

   

   

  1 300x300 - Baba Mahkeme Kararını Duyunca Kalp Krizi Geçirerek Öldü

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ