son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı da görevden alındı

  Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı da görevden alındı

  Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı da görevden alındı

   

  Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılmıştı. Yeni bir açıklama da yardımcısı Rıfat Örnek için geldi ve Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek’te görevinden alındı. İçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılmasının ardından yardımcısı Rifat Örnek de görevinden uzaklaştırıldı

   

  Başkan Murat Hazinedar’dan sonra yardımcısı da…

  İçişleri Bakanlığı, 4 Ocak 2018 tarihinde Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ‘ı iş zorla para alınması, usulsüz ihale ile ruhsat verilmesi, haksız menfaat gibi suçlamalar nedeniyle görevinden uzaklaştırılmıştı. Başkan ile birlikte meclis üyeleri;  Hüseyin Avni Sipahi ve Çetin Kırışgil’de görevinden uzaklaştırmıştı.

  Bugün aynı soruşturma kapsamında Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek’te görevden uzaklaştırılırken; meclis üyeliği ve meclis 2. başvekilliği görevlerinin devam edeceği öğrenildi. Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Örnek’e Fen İşleri Müdürlüğü’nden Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nden, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne kadar çok sayıda biri bağlıydı.  Aynı zamanda Rıfat Örnek, Beşiktaş Belediyesi Encümen Başkanlığı görevini yapıyordu.

   

  Görevden kız kardeşi de alınmıştı

  17 Ocak 2018 tarihinde Belediye Başkanı’ndan sonra Beşiktaş Belediyesi Zabıta Müdürü Selçuk Bartınlı ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mürvet Günday’da açığa alınmıştı. 25 Ocak 2018 tarihinde de Belediye Başkanı Hazinedar, göreve geldiği ilk andan beri özel kalem müdürlüğünü yapan kız kardeşi Pelin Hazinedar Başlangıç’ta görevinden alınmıştı.

  1 300x300 - Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı da görevden alındı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ