son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bedelli Askerlik Müjdesi!

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Bedelli Askerlik Müjdesi!

  Bayram namazı çıkışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli açıklamalarda bulundu. Açıklamalardan biri de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bedelli askerlik ile ilgiliydi. Peki ‘’Bedelli askerlik’’ geliyor mu? Konu ile ilgili açıklamalar…

  Bayram namazı çıkışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gazeteciler tarafından sorulan sorulara cevap verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gazeteciler ile sohbeti sırasında ‘’bedelli askerlik’’ ile ilgili müjde niteliğinde haberlerle, yüzbinlerce kişiye umut oldu.

  Bedelli askerlik müjdesi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konu ile ilgili yoğun bir talebin olduğunu ifade ederek, bedelli askerliğin artık ihtiyaç haline geldiğini ifade etti. Şuan seçim ile ilgili yoğun bir süreç yaşadıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimden sonra oturup, konu ile ilgili detaylar belirlenerek, sınırlar çizildikten sonra ‘’Bedelli askerlik’’ ile ilgili adım atacaklarını ifade etti.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonrası çalışma planları içerisinde ‘’Bedelli askerlik’’ ile planlarının gündemlerinde olduğunu belirtti.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bedelli askerlikle ilgili açıklamalarına “Bedelli askerliğin kalıcı olmasından çok bedelli askerliğin sınırları ne olmalı öncelikle bunu belirleyeceğiz. Tabi ki bunu belirleyecek olan da biz siviller olamayız, askeri erkan sınırları belirleyecek. Genelkurmay Başkanlığımız ile görüşerek  “bize şu kadar asker lazım” derse bunu bir kenara atamayız. Ona göre belirleme yaparız. ‘’ ifadelerine yer verdi.

  1 300x300 - Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bedelli Askerlik Müjdesi!

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ