son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Erdoğan Rakama Şaşırdı, Ardından Hemen Talimat Verdi

  Erdoğan Rakama Şaşırdı, Ardından Hemen Talimat Verdi

  Talimat Verdi 300x165 - Erdoğan Rakama Şaşırdı, Ardından Hemen Talimat Verdi

  Erdoğan Rakama Şaşırdı, Ardından Hemen Talimat Verdi

  İstanbul’dan yurt dışına günlük 500 sefer düzenlenirken Ankara’dan sadece 8-10 sefer düzenlenmesi nedeniyle, Ankaralı iş adamlarının sorunlarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müdahale etti. Durumun düzelmesine yönelik talimat veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, rakamlara şaşırdı.

  2017 yılının Ekim ayında yurt dışına Ankara’dan 4 yeni hat daha açılırken, doluluk oranının %80’lerde olması üzerine 5-6 ay içerisinde 8 hattın daha faaliyete geçirileceği belirtildi.

  ATO Başkanı Baran’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sefer sayılarını öğrenince şaşırdı

  ATO (Ankara Ticaret Odası) Başkanı Gürsel Baran, iş adamlarının uçak sorunu ile ilgili günlük 8-10 sefer yapıldığına dair sayılardan bahsedince Cumhurbaşkanı Erdoğan şaşırdı ve direk talimat verdi. Erdoğan’ın talimatı üzerine Ankaralı iş adamlarının yurt dışı uçak seferlerine yönelik sorun giderilmiş oldu.

  ‘’Önce abarttığımı düşündü’’

  ATO Başkanı Gürsel Baran, Dünya Gazetesi’ne röportaj verirken ‘’ 15 aylık görev sürem içerisinde bu konu ile ilgili bulduğum her ortamda konuştum ve Cumhurbaşkanımız konu ile direk ilgilendi. En son davet ettiği külliye ziyaretimizde Ankara’ya yönelik sorunlardan bahsettim ve İstanbul’dan günlük 500 sefer düzenlenirken Ankara’dan sadece 8-10 sefer düzenlenmesinden kaynaklı yaşanan problemlerden bahsettim. Öncelikle abarttığımı düşünerek; telefon görüşmelerine başladı ve sonuç olarak durumun ifade ettiğimden daha vahim olduğunu öğrendik. Hemen durumun düzeltilmesine yönelik talimat verdi.’’ sözleri ile Ankara’nın sorunu hakkında çözüme ulaşılmasından mutluluk duyduğunu belirtti.

  1 300x300 - Erdoğan Rakama Şaşırdı, Ardından Hemen Talimat Verdi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ