son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Hemşire, erkek yolcudan rahatsız olunca enjektör sapladı

  Hemşire, erkek yolcudan rahatsız olunca enjektör sapladı

  Hemşire, erkek yolcudan rahatsız olunca enjektör sapladı

  İlginç olay geçen sene İstanbul’da yaşandı. Metrobüse binen bir kadın yanında oturan erkeğe enjektör batırmıştı. Konu ile ilgili dava sonuçlandı ve enjektör silah olarak kabul edildi.  

  Ercan P. İsimli şahıs, geçen sene evine gitmek üzere metrobüse binmişti. Yanına oturan hemşire kadın Semra H., kendisini itekledi. Ercan P. kadına durumu sormak istedi fakat Semra H. Çantasında bir şeyler arıyordu. Çantasında aradığını bulan hemşire Semra H., çantasından çıkardığı şırıngayı Ercan P.’nin bacağına batırdı. Ercan P., şoka girdi ve neye uğradığını şaşırarak ‘’AIDS bulaştıran bir kadın metrobüste.’’ diye bağırdı. Bacağından iğneyi çıkaran Ercan P., durumu sivil polislere haber verdi.

   

  İğne incelendi ve virüse rastlanmadı

  Hemşire Semra H., polis tarafından yakalandı ve Ercan P.’nin sürekli hareket ederek, kendisini rahatsız ettiğini ve duruma sinirlendiği için şırıngayı bacağına batırdığını ifade etti.

  Ercan P., hastaneye giderek şırınga ile kendine bir hastalık bulaşıp bulaşmadığına dair araştırma yapılmasını istedi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi tarafından görülen davada yargılama sonucunda şırıngada herhangi bir hastalık olmadığı belirlendi.

   

  Mahkeme tarafından enjektör silah olarak kabul edildi

  Görülen dava sonucunda Semra H. 120 gün para cezasına çarptırıldı ve enjektör iğnesi mahkeme tarafından silah olarak kabul edildi. Ceza 180 günlük para cezasına çevrilerek, 3 bin liralık para cezasının 5 yıl denetim altında tutulmasına karar verildi.

  1 300x300 - Hemşire, erkek yolcudan rahatsız olunca enjektör sapladı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ