son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  İlişki Bitti Kabus Başladı

  İlişki Bitti Kabus Başladı

  İlişki Bitti Kabus Başladı

   

  Hatay’ın Antakya ilçesinde yaşayan 29 yaşındaki Gülay M., inşaat şirketinde halkla ilişkiler görevlisi olarak çalışırken, ücretli öğretmen E.K yüzünden işinden oldu.

  Gülay M, iki yıl önce ortak arkadaşları sayesinde E.K ile tanıştı ve iki haftalık bir görüşme süresinden M. için iki yıldır devam eden kâbus başlamış oldu.

  2 6 300x150 - İlişki Bitti Kabus Başladı

  2 yıldır tacize uğruyor ve sonunda sesini duyurabildi!

  İlişkinin bitmesini kabul edemeyen E.K, iki yıldır Gülay M. ile ailesini sürekli olarak taciz ve tehdit etmeye devam etti. Duruma dayanamayan kadın; ölüm, tecavüz ve tacizlerle tehdit edildiği ile ilgili suç duyurusunda bulundu. Gülay M. ‘’ Aralık 2016’da siber suçlara E.K isimli kişi hakkında suç duyurusunda bulundum. Altı ay sonunda ifadesi alındı ve bu arada tehdit ve tacizlere devam etti. İfadesinde, aramıza girmek isteyen üçüncü kişilerin olayları yaptığını, kendisinin tehdit ya da tacizlerle alakası olmadığını belirtmesi üzerine herhangi bir sonuç alamadım’’ dedi.

   

  “Vazgeçer sandım ama…”

  2018 yılına geldiğini ve hala şikâyeti ile ilgili bir gelişme olmadığını belirten Gülay M. “O kişi tecavüz ve ölüm tehditlerine devam etti. Vazgeçer sandım ve sosyal medya hesaplarımı belli bir süre kapattım ama E.K vazgeçmedi ve her geçen gün tehditlerin dozunu arttırdı. Ailem dışında sosyal medya üzerinden arkadaşlarımı ve akrabalarımı da tehdit etti. Şikayetimden de bir sonuç alamayınca, bir şeylerin yapılmasına adına gazetecilere ulaştım. Çok kişi ve kurum ya da dernek destek oldu.  Gazetede çıktığını gördüğü gün bile tehditlerine devam etti. Onu tanıyan kişiler tarafından dün sosyal medyada ifşa edildi.  İfşa edildikten sonra özür mesajı attı. ‘’ dedi.

   

  Yapma, yeter, dur dedi ama vazgeçmeyeceğim

  Adana’da ücretli öğretmenlik yapan E.K öğretmenlik görevinden uzaklaştırıldı ve buna rağmen bir daha öğretmenlik yapamayacağını belirterek; Gülay M.’yi hayatıyla oynadığı için tehditlerine devam ediyor.

  ‘’En son dün gece özür mesajı atarak, şikayetimi geri almamı istedi ve yeter, artık yapma dedi ‘’ şeklinde konuşan Gülay M. iki yıldır ailesinin, akrabalarının ve arkadaşlarının yaşadığı zulmün hesabını vermeden bu davadan vazgeçmeyeceğini belirtti. Araya birilerini koymayı planladığını öğrenen Gülay M., kimse beni kararımdan vazgeçiremez diyerek kararlı olduğunu gösterdi.

  1 300x300 - İlişki Bitti Kabus Başladı

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ