son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Mendil Satan Kıza Tacize Linç Girişimini Polis Önledi

  Mendil Satan Kıza Tacize Linç Girişimini Polis Önledi

  Mendil Satan Kıza Tacize Linç Girişimini Polis Önledi

   

  10 yaşında kız çocuğu mendil satarken, iki kişi tarafından harabe bir eve götürülüp taciz edileceği haberleri üzerine; yöre halkın tarafından zanlılar linç edilmek istendi. Linç girişimi Adana polisi tarafından engellenirken, gözaltına alınan tacizci kişiler mahkeme tarafından tutuklandı.

  2 16 212x300 - Mendil Satan Kıza Tacize Linç Girişimini Polis Önledi

  23 Şubat günü Yüreğir ilçesi, Sinanpaşa Mahallesi’nde 10 yaşındaki K.S, kırmızı ışıkta duran araçlara mendil satmak istiyordu. 20 yaşındaki Adil E. kız çocuğuna, ‘’5 TL vereyim, yıkık evde birlikte olalım’’ diye sapıkça bir teklif üzerine kız çocuğu korkarak bağırmaya başladı. Kızın tepkisi üzerine aile yakınları geldi ve Adil E. ile yanındaki 17 yaşındaki S.E kaçmaya çalışırken, Adil E. yakalandı. Adil E. kızın yakınları tarafından linç edilirken, çevredeki vatanlarda polis çağırdı.

  Olay yerine gelen polisler, Adil E.’ yi kızın aile yakınların elinden kurtararak, polis merkezine götürdü. K.S’nin annesi kızını alarak, hemen polis merkezine gitti. Aile yakınları da polis merkezine gelerek yaşadıkları taciz olayına tepki gösterdi. Olay sırasında Adil E. İle birlikte olan S.E polis tarafından kısa bir süre sonra yalanarak, polis merkezine götürüldü.

  10 yaşındaki K.S ve 17 yaşındaki S.E yaşları küçük olduğu için polis merkezinden Çocuk Şube Müdürlüğüne götürülerek; K.S ‘nin ifadesi psikolog tarafından olayın anlaşılmasına yönelik sohbet şeklinde alındı.

   

  Kız çocuğu K.S. ile zanlı S.E. yaşı küçük olduğu için çocuk şube müdürlüğüne götürüldü. K.S.’nin yaşı küçük olduğu için ifadesi alınamayacağından, psikolog tarafından olayın anlaşılmasına yönelik çocukla sohbet etti. K.S, psikolog ile sohbet sırasında ‘’5 TL vereyim, yıkık evde birlikte olalım’’ dediği öğrenilirken, Adil E.’nin  ‘’5TL verip mendil satın almak istedim, kız yanlış anladı ve bağırmaya başladı’’ şeklinde ifade verdiği öğrenildi. İki zanlı nöbetçi mahkemeye sevk edilirken Çocuğa Cinsel İstismar suçundan tutuklandılar.

  3 8 216x300 - Mendil Satan Kıza Tacize Linç Girişimini Polis Önledi

  1 300x300 - Mendil Satan Kıza Tacize Linç Girişimini Polis Önledi

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ