son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  ‘’Seninle Bir Gün Gir Ömre Bedel’’ Derken…

  ‘’Seninle Bir Gün Gir Ömre Bedel’’ Derken…

  ‘’Seninle bir gün bir ömre bedel’’ derken…

   2 9 300x169 - ‘’Seninle Bir Gün Gir Ömre Bedel’’ Derken…

  Kanser hastası Yeşim ile Orhan’ın aşkı ölümsüz aşklarıyla Türkiye tanıdı. 17 yıllık kanser hastası Yeşim ‘’ Yıllardır kanserle savaşıyorum, benimle geleceğin olamaz’’ diyerek Orhan’ı engellemek istedi ama Orhan ‘’ Seninle bir gün bir ömre bedel, ölürüm de vazgeçmem’’ dedi ve aşkından vazgeçmedi.

   

  Aşk kazandı ve her şeye rağmen evlendiler

  Orhan’a bir arkadaşı Yeşim’in fotoğrafını gösterdi ve Orhan hiçbir soru sormadan ‘’İşte evleneceğim kadın’’ diyerek, Yeşim’ e aşık oldu ve arkadaşı aracılığıyla tanıştılar. Tanışma sonucunda Yeşim de Orhan’ ı beğendi ve aşık oldu. Evlilik teklifini başta Yeşim kabul etmese de Orhan’ın sözleri ve Yeşim’in sevgisi her şeyin üstünde geldi.

  Aileler evliliğe karşı çıktı ama Orhan kendi ailesini ikna etti. Yeşim de babasına ‘’ Öleceksem, Orhan’ın yanında öleyim, Orhan’ın yanında ömrüm son bulsun’’ diyerek babasını sevgisi konusunda ikna etti. 27 Eylül 2017 günü İstanbul’da evlendiler.

  4 3 300x158 - ‘’Seninle Bir Gün Gir Ömre Bedel’’ Derken…

  Çocuk, aşkımızın mucizesi olacak

  Evlendikten sonra tüp bebek tedavisine başladılar. Yeşim ‘’ Kanser bütün vücudumu sardı ama Orhan’ım baba olacak ve ben Beşiktaşlıyım, bebeğimin adı Kartal olacak’’ diyerek umutla tedavi görürken, Orhan da ‘’ Doğum hücreleri yenilermiş ve bu yüzden Yeşim kurtulur diye çocuk istiyorum. Bu çocuk aşkımızın mucizesi olacak.’’ sözleri ile eşine destek olmaya devam ediyordu.

   

  Kanser hastası eşini dövüp, hastaneye bıraktı

  Ne yazık ki büyük aşk ile gelen mutluluk sadece 3 ay sürdü ve son iki ay Yeşim için tam olarak kabus oldu. Yeşim ‘’Orhan uyuşturucu kullanıyormuş, bilmiyordum ve tekrar başladı. Sürekli olarak hastalığımdan bıktım, intihar et ve kendini de beni de kurtar diyerek beni eve kapattı. Geçtiğimiz ay ölesiye dövdü, bir hafta boyunca aç susuz kanayan yaralarla evde yattım.’’ sözleri ile yaşadığı kabusu anlatmaya çalışsa da yaşadığı travma kelimelerle anlatılamayacak kadar büyüktü.

  Orhan eziyetlerinin dozunu gittikçe artırmaya devam ediyor ve en son dövmesinde Yeşim’in durumundan korktuğu için Yeşim’in ifadesine göre özel bir hastanenin acil kapısına bırakıp kaçıyor.  1,5 hafta yoğum bakımda kalan Yeşim’i hastanede ziyaret etmek yerine yeniden dövmeye kalkan eş, hemşireleri görünce korkup kaçıyor.

  Baba Erdal Gökyar çok üzgün ve kızının tedavisi için 2 ev sattığını ve onu yaşatmak için elinden geleni yaptığını belirtip ‘’ Kanser hastası yavruma eziyet yapan kişi yakalansın ve en ağır cezayı alsın’’ diyerek acısını dile getirmeye çalıştı.

   

  Yeşim’in durumu ciddi

  9 yaşında cilt kanseri olan Yeşim şuan 25 yaşında ve okula gidemedi. Eşi dövdükten sonra hastanede kalan Yeşim şuan evde ama iyileşemiyor ve tam 14 kilo vererek 42 kiloya düştü ve durumu ciddi. Orhan Koza ise hala aranıyor.

  1 300x300 - ‘’Seninle Bir Gün Gir Ömre Bedel’’ Derken…

  33 yaşındaki Muharrem, Ortadoğu Teknik Üniversitesi mezunu olmak birlikte spor yapmaya fazlası ile düşkün. Sık sık spor yapan ve fit olmasını spora bağlayan yazarımız sitemize spor haberleri ve gündem haberleri ile katkı sağlıyor.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ