son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Sınıfta Skandal Görüntüler

  Sınıfta Skandal Görüntüler

  Tekirdağ’da Çorlu ilçesinde Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin öğretmenleri ile dalga geçtiği görüntülerin sosyal platformda paylaşılmasıyla duyulan skandal görüntüler ile ilgili soruşturma başlatıldı. Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, “Pazartesi günü müfettişler bahsi geçen okulda inceleme yapacak” dedi.

  Çorlu’da Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki görüntülerde, sınıfta ders anlatan öğretmen, öğrencileri tarafından Ti’ye alınıyor. Sınıfta bulunan öğretmeninin ders esnasında ayağa kalkan, öğretmeninin giymiş olduğu üstündeki kıyafetler ile dalga geçen, öğretmenin kulağına doğru el hareketi çeken, tüm bunların yanında ayrıca öğretmenini kucağına alan öğrenci, arkadaşları tarafından neşeyle izleniyor. Tüm bu yaşanan olayları kaydeden öğrencilerin çekmiş oldukları görüntüleri internet ortamında paylaşmasının ardından yaşanan bu sıra dışı görüntüler herkesçe görüldü. Bu yaşanılanların ardından soruşturma başlatıldı.

  Üç öğrencinin adı geçiyor

  1111 300x169 - Sınıfta Skandal Görüntüler

  Bahsi geçen görüntülerin önceki gün kaydedildiği bilgisini aldıklarını söyleyen Kılıç, “Biz de görüntüleri öğrenciler internet ortamında paylaşınca gördük. Mevzubahis olayda üç öğrencinin ismi geçiyor. Pazartesi günü bahse konu öğretmen ve öğrenciler ile ilgili müfettişler okulda inceleme yapacak” dedi.

  Öğretmen okul idaresine bildirmeliydi

  Kılıç, konu ile alakalı idari soruşturmanın en kısa zamanda biteceğini söyleyerek, “Öğretmen bu olaylar yaşandıktan sonra bir an evvel bulunduğu sınıftan çıkarak tüm bu yaşamış olduğu çirkin durumu okul yönetimine açıklamalıydı. Fakat öğretmen bunu yapmadı. Bu sebeple öğretmenle alakalı da soruşturma başlattık” diye konuştu.

   

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ