son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Adana’nın Çukurova ilçesinde fuhuş operasyonu yapıldı

  Adana’nın Çukurova ilçesinde fuhuş operasyonu yapıldı

  Adana’da mahalle sakinleri, fuhuş yapan kişilere operasyon düzenleyen polislere teşekkür etti. Mahallelerinde yaşadıklarını aktaran insanlar, “Artık bu durumdan bıkmıştık. Her gün bir sürü kadın burada durup fuhuş yapıyordu. Yoldan geçen arabaları durdurup anlaşıyorlardı. Daha sonra arabalarını kenara çekip fuhuş yapıyorlar. Çocuklarımızla dışarı çıkmaya korkar olduk. Bugün polis ekipleri geldi ve bu ahlaksızlığa son verdi. Bütün polislere teşekkür ediyoruz. Sayelerinde daha huzurlu bir mahalleye kavuştuk.” şeklinde açıklamamalarda bulundular.

  Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Şube, Çukurova ilçesinde fuhuş yaptığı tespit edilen kadınlara yönelik ve bu kadınları fuhuşa zorlayan kişilere karşı operasyon yapılması için düğmeye bastı. Polis ekipleri 2 aylık teknik takibin ardından bugün adresleri tespit edilen evlere operasyon yaptı. Yapılan operasyonlar neticesinde 14 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişilerin sorguları Adana Emniyet Müdürlüğü’nde sürüyor.

  Gerçekleşen bu operasyondan sonra mahalle halkı polis ekiplerine teşekkür etti. Mahalleliler, Belediyevleri mahalle muhtarlığı önünde bir araya gelerek polis ekiplerine şükranlarını sundu. Mahalle muhtarı olan Cabbar İğde, “Özellikle son birkaç aydır burada fuhuş işi çok artmıştı. Artık gece de yetmiyor gündüz de gelip fuhuş yapıyorlardı. Yoldan geçen arabalar ile anlaşan bu kadınlar, yol kenarına çekip araba içerisinde fuhuş yapıyorlar. İnsanlar evlerinden çıkmaya çekinir olmuştu artık. Yapılan bu fuhuş operasyonundan sonra adeta nefes aldık. Mahallemiz tekrar eski haline döndü. Operasyon yapan tüm polislere ve Adana Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum.” dedi.

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ