son dakika internet haberleri, bugünkü haberler, internet haber siteleri
7/24 Haber | Son Dakika Haberler
  

  Fikret Orman yeniden Beşiktaş’ın başkanı seçildi

  Fikret Orman yeniden Beşiktaş’ın başkanı seçildi

  Beşiktaş Genel Kurulu’nda oy verme ve sayma işlemi sona erdi. Beşiktaş’ın başkanlık seçimini tek başına aday olarak giren Fikret Orman tekrardan Beşiktaş’ın başkanı seçildi. Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi’nde yapılan başkanlık seçiminde 1971 üye oy kullandı. Başkanlık seçimine tek başına giren Fikret Orman oyların 1911’ini aldı. Kalan oylardan 42’si boş olarak kullanılırken 18 oy ise geçersiz sayıldı.

  Beşiktaş Akatlar Spor Kompleksi’nde ayrıca divan kurulu başkanlığına da Şener Yurdakul getirildi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yalnız girdiği olağanüstü genel kurulu tekrar kazanarak 4. defa Beşiktaş’ın başkanı seçildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile birlikte yeni yönetim kurulu listesine adını yazdıran Serdar Adalı’da oyunu kullandı. Fikret Orman oy verirken, “Ben oyumu diğer adaya kullandım.” sözleri ise yöneticiler arasında gülüşmelere sebep oldu.

  Yeni yönetimde 5 farklı isim

  Fikret Orman’ın 4. kez Beşiktaş’ın başkanı seçilmesiyle gözler yeni yönetim kurulu listesine çevrildi. Başkan Fikret Orman yeni listede eski kuruldan 5 isme yer vermedi. Bu isimler ise şöyle: Emre Kocadağ, Ahmet Nur Çebi, Hakan Kalkavan, Berk Hacıgüzeller ve Erdal Torunoğulları yeni yönetim kurulu listesinde yer almıyorlar. Beşiktaş’ın yönetim kurulu listesine giren 5 isim ise şöyle: Serdar Adalı, Melih Aydoğdu, Ahmet Kavalcı, Gökçe Meriçten ve Hüseyin Yücel oldu. Beşiktaş’ın yeni yönetim kurulu tam listesi ise şöyle: Serdar Adalı, Melih Aydoğdu, Umut Güner, Candaş Tolga Işık, Ahmet Ürkmezgil, Gökçe Meriçten, Deniz Atalay, Erdal Karacan, Hüseyin Yücel, Hakan Özköse, Ahmet Kavalcı, Hüseyin Mican, Metin Albayrak, Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Cihat Kumuşoğlu.

   

  BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ